Zápas B-týmu proti TJ Sokol Střelice

Náš B-tým v oslabené sestavě svůj poslední zápas nezvládl a prohrál vysoko 6:0 proti TJ Sokol Střelice.

Protože nikdo z našeho tiskového oddělení se nemohl zápasu zúčastnit, tak jsme poprosili o vyjádření hrdinu minulého zápasu Karel Kratschmer (to je ten co chytil penaltu):

„Z důvodu kolize zápasů s áčkem, zraněním a omluvenkám, jsme byli nuceni nastoupit v poměrně oslabené sestavě.

Zraněním Lukáše Ferenčíka v 5. minutě se situace akorát zhoršila. Na lavičce byl jen Malis a já. Původní plán byl že budu chytat, ale před zápasem došlo ke shodě že bude lepší když budu hrát v poli a Honza bude chytat (pozn.red: těžko říct, jestli rozhodnutí padlo kvůli tomu, že je horší brankař, nebo lepší hráč?).

Oba góly v 1. poločase považuji za poměrně zbytečné kdy se ukázala nesehranost naší obrany a ani nové kopačky Fildy Liďáka (pozn.red: Filip už nejspíše nemá své růžové kopačky 🙁 ) nám nepomohly. Domácí se svými fauly hodně zaměřovali na Peťu Hilla a ten byl nucen střídat někdy ve 30. minutě (naštěstí byl nakonec schopen později ještě naskočit do zápasu) a tak jsem musel jít hrát já. Do poločasu se hra pak už docela uklidnila (pozn.red: Protože naskočil Karel?).

O poločase jsme ještě věřili v otočení výsledku, pár šancí jsme si vytvořili, ale gól bohužel nepřišel. V druhém poločase jsme odpadali i fyzicky, prázdná lavička se bohužel podepsala. Už jsme hodně jednoduše propadávali a na naši branku se valil jeden útok za druhým, asi můžeme být rádi že domácí dobře demonstrovali proč před naším zápasem vstřelili pouze 2 góly.

S výsledkem samozřejmě nemůžeme být spokojeni, ale věřím že na domácí zápas s Příkazy se dobře připravíme a dokážeme opět urvat doma 3 body. Příkazy zatím nedostali ani gól, takže to bude asi náš prvotní cíl.