Sobotní zápas týmu „A“ s Bohdíkovem

V sobotu 26.října se na domácím hřišti odehrávala očekávaná bitva o třetího fleka v tabulce. Domácí hostili kluky z hor (Bohdíkov). Už před bitvou byla cítit z obou týmů lehká nervozita, neboť šlo o hodně. Naši kluci se s nervozitou vypořádali o poznání lépe, neboť už v prvním poločase vedli 3:0 zásluhou Ondry Goldscheida, který je ve skvělé formě.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s klidnýma hlavama, protože průběžný výsledek byl 3:0 byl dostatečně uklidňující, a tak jsme I zbytek zápasu měli téměř zcela ve své režii. Klukům z Bohdíkova jsme nedovolili téměř nic, až na pár projektilů zpozda vápna. Nutno vyzdvihnout skvělý výkon naší obrany, která byla stále ve střehu a navíc stoprocentně jištěna zezadu taktéž stále ve střehu chytajícím Jirkou Kolářem. Ten všechny pokusy o zhacení čistého konta nemilosrdně polapil!

Můžeme  se radovat o tabulkové odkočení od soupeře o tři body za úžasného výsledku 6:0, kdy branky střelili: Ondra Goldscheid (3), Lukáš Dulin (1), jeden gól byl vlastní a svůj premiérový gól v dresu týmu “A” střelil gól I mladý nadějný Švéba. Věříme, že má ze své první branky jistě radost – a my popravdě ještě větší, poněvadž nám pěkně naplní klubovou kasu 😊