Podzimní dohrávky

V sobotu 16.listopadu se v našem fotbalovém areálu dohrávaly poslední mistrovské zápasy v roce 2019. Nejprve dorostenci prohráli na penalty po remíze 2:2 se smíšeným mužstvem Troubelice/Libina a poté žlutá mašina (muži B) přehrála vysoko Sokol Babice 10:0, kdy 4 brankami se blýskl Dušan Hlaváč.

Pohled na tabulky po první části sezóny 2019/2020 je z pohledu Fotbalového klubu Hlubočky více než lichotivý. Muži A jsou na 3.místě 1.A třídy s 29 body, muži B jsou na 4.místě III.třídy s 30 body, dorost je v okresním přeboru na 2.místě s 27 body a mladší žáci jasně kralují ve své skupině okresního přeboru, když vyhráli všech 10 odehraných zápasů.Přejme si aby forma našich mužstev a výborné výsledky vydržely i nadále a to nejenom v jarní části aktuálně rozehrané sezóny.