Mistrovská utkání o víkendu 20.-21.8.2022

Minulý víkend se podařilo našemu A- týmu částečně odčinit minulou ostudu. V Olomouci se nám podařilo zvítězit proti FK Nové Sady B. Zápas to byl po celou dobu herně vyrovnaný a vítězství se ve finále mohlo přiklonit na kteroukoliv stranu.

Naši hráči v prvním poločase dvakrát dotahovali jednobrankový náskok soupeře. Na 1:1 nejprve v 22. minutě srovnával Michal Kastelán Nguyen a na 2:2 potom ve 43. minutě Martin Ambroz. Ve druhém poločase si obě mužstva vypracovala několik brankových příležitosti, ale naši hráči byli v zakončení přesnější a i díky několika dobrým zákrokům Patrika Axmana jsme nakonec zvítězili 3-4. Ve druhém poločase se trefil 2x opět  Michal Kastelán Nguyen a zaznamenal tak svůj první letošní hattrick.

B-týmu vstup do letošní sezony zatím hrubě nevychází. V neděli podlehli vysoko týmu Sokol Bohuňovice B (Fotbal Bohuňovice) 5:2 a krčí se tak na posledním místě tabulky.  V poločase naši hráči prohrávali 3:2, za hosty se krásným gólem z půlky hřiště trefil Pavel Jahoda a další gól do sbírky přidal Václav Stuchlík. Bohužel ve druhém poločase si Michael Korec spletl sport. Pro jeho zvláštní fotbalové kousky neměl pochopení rozhodčí a v 50. minutě Michal viděl jasnou červenou za úder pěstí do soupeře.  V deseti hráčích neměl naši borci už sílu na to zápas zvrátit  a domácím nakonec podlehli 5:2.

Tento víkend také odstartovali sezonu naši dorostenci. Svůj první zápas odehráli proti týmu 1. OMK Šternberk, kterému podlehli 6:2.  Za Hlubočky se trefil  Jan Švebiš.  Druhý gól si dali domácí sami.

Příští týden hraje naše Ačko derby utkání proti Velké Bystřici. Doufám tedy, že všichni přijde naše borce na stadion podpořit. Kdy jindy se chcete přijít kouknout na fotbal, když né teď .)