[VIDEO] Víkendové zápasy 17. – 18.9.2022

Poprvé od začátku sezóny se nám víkend bodově vydařil. V sobotu 17.9. vyhrálo A mužstvo mužů doma nad Spartakem Lipník 6:1. Zápas se rozhodl již v prvním poločase, které naše mužstvo vyhrálo 5:0 a druhý poločas se jenom dohrával.  3 brankami se blýskl Martin Ambrož, po jedné zaznamenal Pavel Jahoda, Broňa Pudil a Fanda Henkl. V neděli poprvé vyhrálo i béčko, když doma porazilo Novou Hradečnou 5:3, když ještě několik dalších stoprocentních šancí jsme neproměnili. 3 góly vstřelil Dušan Hlaváč a po jednom Venca Stuchlík a Lukáš „Ferda“ Ferenčík. V neděli odpoledne ještě vyhráli dorostenci v Pňovicích 2:1. Mladší žáci měli tentokráte volno. Svůj turnaj odehráli také benjamínci, ale tam nebyly výsledky nijak slavné.