[VIDEO] Mistrovská utkání o víkendu 5. – 6.11.2022

O uplynulém víkendu se dohrávala již pouze utkání mužů. Nejprve v sobotu 5.11. hrálo A mužstvo doma se Sokolem Kovalovice a vyhrálo přesvědčivě 4:1. Nicméně výkon ve druhém poločas už byl opět s vykřičníkem. Dvě branky vsítil Martin Ambrož a po jedné Ondra Goldscheid a Fanda Henkl. Pro A mužstvo již podzimní sezóna také skončila a dosažených 27 bodů je historicky nejvíce po polovině soutěže (včetně předehrávky 1.jarního kola).  Tabulka je ovšem pěkně našlapaná, takže těch 27 bodů stačí aktuálně pouze na 4.místo. Výsledky a většina výkonů A mužstva mužů si zaslouží potlesk.
V neděli 6.11. hrálo B mužstvo mužů v Července. Sice opět prohrálo, tentokráte 6:4, ale pokud bychom v posledních 10ti minutách dokázali zakončit aspoň jednu z několika 100% gólových příležitostí, tak by výsledek byl možná jiný. Domácí vstřelili 6.gól až v poslední vteřině zápasu. Jenom dvě branky vstřelil Dušan Hlaváč a další dvě branky zaznamenal Michal Švébiš. Výkon našeho týmu byl sympatický (bez posil z A mužstva), ale přesto jsme spadli opět na poslední místo tabulky. V sobotu 12.11. čeká béčko poslední podzimní zápas, doma od 12,30 hod. proti silné Horce nad Moravou, tak snad ještě nějaký bodový příděl přidáme.