[VIDEO] Fotbalový víkend 23. – 24.10.2021

Tento víkend 23. – 24.10.2021 si Hlubočky na domácím hřišti otevřeli střelnici.

V sobotu zvítězili muži A vysoko 7:0 proti týmu SK Protivanov. Po dvou gólech dali Tomáš Režný, František Henkl a Ambrož Martin. Svůj gólový účet si v A týmu také otevřel mladíček Jan Táborský. Díky tomuto vítězství a zaváhání Čechovic s Plumlovem jsme snížili náskok na první Čechovice na 2 body. Záznam zápasu je k dispozici zde:

B tým v nedělním utkání proti týmu TJ Sokol Nová Hradečná také nenechal nic náhodě a zvítězil velkým rozdílem 5:0. Tři góly za domácí vstřelil Dušan Hlaváč a dva Martin Auffahart. Naše B mužstvo se dvě kola před koncem podzimní části nachází na čtvrtém místě se ztrátou osmi bodů na vedoucí tým FC Sigma Hodolany

Starší žáci poprvé v sezoně prohráli. Ve venkovním utkání podlehli spojenému týmu Grygov/Velký Týnec 3:1. Gól Hluboček vstřelil Ondřej Moravec. I přesto, že jsme poprvé prohráli, tak naši starší žáci zůstávají v tabulce na prvním místě s náskokem čtyř bodů.

Mladší žáci porazili 3:0 tým SK Lions Majetín. Dva góly za FKH vstřelil Jan Stehlík a jeden gól dával Adam Kosek. Naši mladší hráči se nachází na klidném sedmém místě tabulky.

Všem fanouškům, kteří našim týmům během zápasů fandili mockrát děkujeme.