Turnaj mladších žáků

V sobotu 22.června bylo naše mužstvo mladších žáků pozváno na turnaj do Ivanovic na Hané, kde jsme ještě nikdy nehráli. Za tuto nabídku jsme byli rádi, protože to bylo zpestření po ukončení úspěšné sezony. Turnaje se zúčastnilo 6 týmů a hrací systém byl každý s každým.Na úvod dostali naši borci vítěze tamního okresního poháru z Otnic a v tomto zápase jsme zahodili spoustu šancí a vyhráli „jen“  2:1. Následoval zápas s domácími Ivanovicemi na Hané a tento zápas měl jednoznačného vítěze s výsledkem 5:0 pro Hlubočky. Ve třetím zápase se potkaly dva doposud neporažené týmy Bučovic a Hluboček a bylo to vidět i v průběhu velice kvalitního zápasu s šancemi na obou stranách. Bylo jasné, kdo vyhraje tento zápas bude velice blízko dobrého výsledku celého turnaje.

Zápas skončil 0:0 a pro Bučovice to byl také poslední zápas a čekali jak dopadnou ostatní zápasy. To naše žáky čekaly ještě dva zápasy a museli je oba vyhrát, aby se dorovnali bodově týmu z Bučovic.Ve čtvrtém zápase se podařil první krok a porazili jsme Otaslavice 5:0 a potřebovali vyhrát zápas proti Koryčanům. Tento zápas se hrál za dobré atmosféry, protože ostatní týmy již dohrály a povzbuzovaly. Po vstřelení rychlého gólu hned na začátku zápasu kluci makali dál a i když jim už ubývalo sil, protože celý turnaj zvládli s jedním hráčem na střídání a tento poslední zápas už bez střídání, vyhráli i toto utkání velkým rozdílem 6:1 a mohli se radovat s celkového vítězství na turnaji.

Jako již tradičně nejlepší hráč(ka) turnaje byla vyhlášena naše Adriana Nevtípilová, která ukázala svoji kvalitu v celém turnaji a ostatní týmy nám ji jen záviděly.

Fotky z turnaje jsou na: