Turnaj 2020

V sobotu 11.července 2020 organizoval Fotbalový klub Hlubočky 2.ročník turnaje v malé kopané „O pohár předsedy FK“. I přes počáteční problémy s počasím, kdy den a noc před turnajem celkem vydatně pršelo se celý turnaj odehrál ve vysoké kvalitě ana kvalitních hracích plochách.

Turnaje se zúčastnilo celkem 15 mužstev a k vidění při práci s míčem byli i hráči 1.ligy (Jaroslav Svozil – Baník Ostrava, Radek Látal – Sigma), 2.ligy (Pavel Zifčák – FK Pardubice, Lubomír Machynek – SK Prostějov). Účastnili se hráči mužstev SK Uničov, FK Šternberk, SK Nové Sady, SK Velká Bystřice a samozřejmě domácího FK Hlubočky.

Týmy byly rozděleny do 3 skupin, které se odehrály na kvalitně připraveném tréninkovém hřišti. Vyřazovací zápasy (čtvrtfinále, semifinále, zápas o 3.místo i finále) se již odehrály na hlavním hracím hřišti.

Turnaj vyhrálo s přehledem mužstvo FC Šnit, tvořené z převážné části hráči SK Uničov. Na druhém místě skončilo překvapení turnaje tým HDO Veteran, jejichž věkový průměr byl kolem 48 let, a třetí byl FC Skunk.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Jan Ambrožek (FC Šnit), nejlepším brankářem Tomáš Plch (HDO Veteran).