Turnaj 2019

V sobotu 13.7.2019 se uskutečnil v areálu fotbalového klubu historicky 1.ročník turnaje v malé kopané „O pohár předsedy FK Hlubočky“. Vzhledem k tomu, že naše hlavní i tréninkové hřiště má vysokou kvalitu a v průběhu letní fotbalové přestávky nepotřebuje až tak velkou regeneraci a nemusíme hřiště na dva měsíce zavírat, rozhodli jsme se zkusit realizovat pravidelný letní fotbalový turnaj v malé kopané. Formát turnaje byl 4 + 1, časová dotace jednotlivých utkání bude vždy určena dle počtu nahlášených mužstev.

Prvního ročníku turnaje se zúčastnilo celkem 10 mužstev. Mezi zúčastněnými týmy byly jak přední týmy hrající olomouckou malou kopanou, tak týmy tvořené hráči mužstev hrajících velkou kopanou v regionu Olomouckého kraje, a nakonec mužstva složená z různých fotbalistů a příchozích.

Týmy byly rozděleny do dvou skupin, kde hrál každý s každým. Základní skupina se odehrála na travnatém tréninkovém hřišti a vyřazovací část již na hlavní hrací ploše.

Do vyřazovacích částí postoupily týmy na prvních 4 místech. Na 1.místě skončily Vosy, na 2.místě FK Hombok a na 3.místě HDO Veteran.