Společenský ples FK Hlubočky

Fotbalový klub Hlubočky pořádá v sobotu 17.února 2024 v prostorech KD Na Letním v Hlubočkách-Mariánském Údolí tradiční sportovní ples nazvaný fotBÁL. Začátek plesu je stanoven na 19tou hodinu. K tanci a poslechu nám bude hrát skupina S-Band.
Účastníci se mohou těšit na bohatou tombolu, plnou hodnotných cen, skvělé občerstvení, včetně fantastických míchaných nápojů, i na fotokoutek, kde si bude možné udělat fotku mimo jiné i s klubovými reklamními předměty. Na sále budou pro fajnšmekry vystaveny klubové dresy a koláže s archivními fotografiemi. Připraveny budou i zajímavé sportovní soutěže o ceny.

Přijďte si užít okamžiky dobré a uvolněné atmostéry, vystoupit na chvíli z ruchu pracovního a životního stresu, vyhrát nějakou zajímavou cenu z tomboly a zároveň podpořit Fotbalový klub Hlubočky. Všichni pořadatelé za to budou velice rádi.

Předprodej vstupenek s místenkami je na tel. 606 719 780, Mgr. Radka Stloukalová.
Vstupenky je samozřejmě možné zakoupit i přímo na místě.