Soustředění dorostenců FK Hlubočky

Ve dnech 13.2. – 16.2. proběhlo soustředění dorostenců naše klubu v krásném areálu ve Valašském Meziříčí. Soustředění se zúčastnilo celkem 16 hráčů ve věku 14 až 18 let.

Čtvrtek: příchod na ubytovnu po 16té hodině, kde jsme si řekli pár organizačních slov a následovalo rozdělení pokojů. Poté jsme se odebrali do nedaleké restaurace Hangár, kde již měli borci rezervované čtyři bowlingové dráhy. Po skončení nás čekala večeře a odchod na ubytovnu, kde jsme společně fandili Martině Sáblíkové. Následně se kluci převlékli a šli si zahrát fotbal na umělku.

Pátek: po budíčku jsme se přesunuli na tartanový ovál a využili i nedaleký kopec, kde jsme pilovali kondici. Po snídani měli borci hodinu oddych a opět se šlo trénovat, tentokrát na umělku, kde jsme pracovali celou dobu s míčem. Po obědě opět krátká pauza a opět tréninková jednotka na umělce, po hodině tréninku jsme se dohodli na fotbálku s mužským týmem hrajícím III. Třídu okresu Opava – Služovice (tento tým vede tabulku s jedinou remízou na svém kontě se skórem 44:7).

Konečný stav po půlhodině hry 1:1 (Ambi). Po náročných tréninkových jednotkách jsme šli relaxovat do nedalekého bazénu, kde jsme většinu času strávili ve vířivkách :-). Po relaxu následovala večeře a hodinu bowlingu. Kluci s vědomím toho že je hned v sobotu ráno čeká zápas, šli ještě pilovat techniku na umělku.

Sobota: zde jsme vynechali plánovaný ranní kondiční běh, protože nás čekal zápas opět s týmem Služovice. Po vlažném (trochu až bojácném) začátku se kluci oklepali a předvedli perfektní výkon.

Konečný výsledek Služovice – FKH dorost 5 : 3 (3x Ambi). Je třeba vyzvednout výkon všech kluků, obrana nebojácně zastavovala protiútoky, rozehrávka nebyla formou nakopávaní, ale snažili se konstruktivně posouvat balony na záložníky, kteří předvedli mnoho krásných kombinačních akcí. Dařil se nám dobře přechod do útoku. Po pěkných kombinačních akcích jsme dali tři góly. Jen je škoda nevyužití dalších slibně se rozvíjejících akcí. Po náročném zápase jsme si odpočinuli a šli na oběd.

Odpoledne nás opět čekala tréninková jednotka na umělce, po které jsme se šli regenerovat do bazénu. Po regeneraci jsme společně na ubytovně sledovali zápasy naší první ligy. Následovala večeře na ubytovně a opět večerní fotbálek na umělce.

Neděle: tady už nebyly síly na kondiční běh, takže po snídani jsme se sbalili, uklidili pokoje a vydali se na vlak směr domů 🙂

Na závěr patří poděkování všem borcům za perfektní přístup po celou dobu soustředění. Dále velké díky do Valašské Meziříčí za skvělou přípravu, po celou dobu bylo zajištěné výborné stravování a pitný režim, navíc jsme měli každý večer k dispozici na dvě hodiny umělku s osvětlením.