Sobotní zápas „áčka“ v Dubu nad Moravou

Náš „A“ tým si jel v sobotu 11.9.2021 do Dubu pro 3 body. Postavení v tabulce napovídalo, že by mělo jít o snadnou práci, ale opak byl pravdou. Domácí malé a specifické hřiště + totálně zahuštěná obrana domácího týmu nedávala moc prostoru ke skórování našich borců.

I tak se našim borcům podařilo hned zkraje 1. poločasu skórovat po skákavé střele Ondřeje Goldscheida a následné dorážce Martina Ambrože. Tímto momentem spadla z kopaček nervozita a naše mužstvo už se mohlo soustředit na pečlivé bránění a hrozbu z breaků.

Druhý poločas jsme hráli organizovaně a domácí tým jsme do ničeho nepustili. Ba naopak, po své 1. brance za mužstvo „A“ Hlubočky Františkem Henklem, jsme navýšili skóre na 2:0 a tušili, že utkání už v klidu dohrajeme. Po pár nedotažených akcích a zmařených šancích svým druhým gólem v utkání završil stav Martin Ambrož na 3:0 a jako hosté jsme si odvezli zaslouženou výhru, konečně bez inkasované branky. Tím jsme doladili formu na sobotní těžký zápas s Lipníkem. Držme si palce, sportu zdar a čím víc gólů dáme, tím víc bodů máme! 😀 😀 😀