Sobotní utkání mezi domácím Hombokem a hostujícím Lipníkem nabídlo kvalitní podívanou, opět s gólovými hody a krásnými fotbalovými akcemi.

Utkání začalo za ideálních fotbalových podmínek na bezchybně nachystaném trávníku, kdy tým Hluboček přistoupil k utkání zodpovědně a už od prvních minut bylo vidět, že si jde za vítězstvím.

Zkraje 1.poločasu jsme měli za sebou několik spálených šancí, ale již ve 12.minutě prolomil František Henkl obranné řady i s branařem přízemní centrovanou střelou z pravé strany. Tímto momentem jsme byli ještě hladovější! 🙂

Týmu Lipníku jsme kromě jediné jejich šance, při které nás podržel náš branař (Axoš), takříkajíc nepůjčili míč. Po obstřelování soupeřovy branky dal po rychlé kombinaci středem ve 38.minutě svůj 2.gól František Henkl, a do poločasu jsme stihli dát ještě jednu branku. Ta padla ve 41.minutě, kdy se konečně trefil Tomáš Režný. Do šaten jsme tedy šli s absolutním klidem za stavu 3:0.

V 2. poločase se nic nezměnilo, míč byl stále na kopačkách domácího týmu a v 50.minutě v po krásné akci skóroval Martin Abrož. Ten stihl o 9 minut později svým druhým gólem hlavou znovu překonat brankaře a stav byl krásných 5:0.

Utkání jsme dohrávali pod kontrolou, ale i tak se povedlo Lipníku skórovat v 77.minutě po individuální akci.

V utkání bylo vidět ještě i pár hezkých, byť nedotažených akcí – např. nůžky, které skončily na břevně. Tabule domácích po zápase ukazovala skóre 5:1 a mužstvo nyní může s klidnou hlavou vyjet příští neděli do Čechovic.