Rekapitulace – Dorost po 7 zápasech

Po sedmi odehraných kolech je náš dorostenecký tým v čele tabulky se 17ti body a skórem 31:10, kdy kluci poznali hořkost porážky pouze v jednom zápase. Už nyní mají kluci v tabulce o 11 bodů více, než za celou loňskou sezonu!!! Spousta hráčů už zasáhla i do mistrovských zápasů především za B tým. Jsme rádi, že kluci přetrpěli loňskou sezonu a nyní všem těm kritikům, kteří jim nevěřili dokazují, že fotbal hrát umí. O tom, že fotbal opravdu hrát umí se přijďte podívat již tuto sobotu 12.10. na Hombok stadion, kde hostí od 12:30 soupeře z Náklo/Příkazy.

1 kolo: Bělkovice – Hlubočky 2 : 3 (na penalty) – střelci: 2x Ambi

2 kolo: Hlubočky – Grygov/Brodek u Př. 2 : 1 – střelci: Kryl, Ambi

3 kolo: Libina/Troubelice – Hlubočky 0 : 1 – střelci: Juřík

4 kolo: Hlubočky – Pňovice 14 : 0 – střelci: 6x Ambi, 3x Švebiš, 2x Kudrnáč, Machala, Buršík, Hinze