Přípravka čtvrtá v turnaji „O Holický pohár“

V sobotu 13. června se hráči starší přípravky zúčastnili turnaje „O Holický pohár“, který pořádal klub 1. HFK Olomouc.

Po dlouhé herní pauze se setkalo deset týmů na stadionu s krásným pažitem. Ve velikém vedru a dusnu bojovali fotbalisté Hluboček naplno od prvního zápasu. První dva zápasy sice nevyhráli (Nové Sady 0:3, Slatinice 0:1), ale další dva ano (Hranice 5:1, Jesenec 5:0). Díky tomu si zajistili účast v play-off. Po vítězství 2:0 nad Moravským Berounem ve čtvrtfinále nestačili v semifinále na domácí tým 1.HFK (0:1). V boji o bronz s týmem Slatinic se zopakoval těsný výsledek ze základní skupiny (0:1). Přítomné rodiče, fanoušky i trenéra potěšila bojovnost všech hráčů do poslední minuty každého zápasu. Konečné 4. místo proto rozhodně není zklamáním. Matěj Mizerák byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Sestava:

Hanyk Jan, Horváth Antonín, Hroščaník Lukáš, Kosek Adam, Mizerák Matěj, Mizerák Šimon, Polášek Vojtěch, Spurný Josef, Stehlík Jan

Konečné pořadí:

1. FK Nové Sady
  2. 1.HFK Olomouc
  3. SK Slatinice
  4. FK Hlubočky
  5. SK Chválkovice
  6. TJ Granitol Moravský Beroun
  7. SK Hranice
  8. SK Sigma Olomouc (dívky)
  9. SK Jesenec