Nedělní utkání našeho B týmu

V neděli odehrál zápas náš B-týmu proti celku TJ Sokol Bohuňovice B. Naše „Béčko“ je teď v laufu a formu potvrdil i v domácím utkání. Drama začalo již při scházení se na zápas. Hráčů z B-týmu dorazilo pouze devět a tak museli vypomoct i kluci z Áčka. Řady jsme museli doplnit o Michala Nguyena, který si zahrál netradičně středního záložníka a Martin Ambrož na hrotu. Nakonec se přidal i Michael Korec, který neměl v plánu hrát, ale hozenou rukavici v podobě nominace na zápas nedokázal odmítnout a tak jsme měli alespoň jednoho na střídání. Skóre zápasu otevřel Martin Ambrož. Radovat jsme se mohli pouze chvilku, protože hosté dokázali celkem rychle srovnat.

Ale také se neradovali dlouho. V rozmezí 30 a 37 minuty se nám podařilo vstřelit dva góly. Nejprve se trefil Jiří Henkl a potom Dušan Hlaváč . Hosté do poloviny stačili ještě snížit na rozdíl jedné branky a tak se do kabin šlo za stavu 3:2.Přestřelka pokračovala i v druhé půlce. Dvě branky jsme dali my a hosté jednu. V 68. minutě se trefil Matěj Svozil a následně z penalty svou druhou branku zaznamenal Heny. Hostům se pouze podařilo v 80. minutě snížit na konečných 5:3.Naše Benfika nám zlepšila náladu po včerejší prohře se Sadama. Šance na titul pro béčko stále žije .)