Mistrovské zápasy o víkendu 8.-9.10.2022

O uplynulém víkendu jsem zaznamenali poloviční úspěch našich mužstev. A mužstvo mužů zajíždělo ke svému zápasu do blízkých Chválkovic. Místo jasného vedení po prvním poločase jsme nakonec prohráli 5:2, když naše branky zaznamenal Matěj Krbeček a Fanda Henkl. B mužstvo mužů hrálo v sobotu ve stejný čas ve Štarnově a nevystoupilo ze svého stínu.

Ve 22.minutě jsme prohrávali již 3:0 a výsledný výsledek byl 6:3. Domácím jsme darovali ke vstřelení gólu 2 penalty a sami jsme svou neproměnili. Dvě branky dal Lukáš Ferenčík a jednu Venca Stuchlík. V neděli hráli doma dorostenci divoký zápas s 1.OMK Šternberk a nakonec vyhráli 8:6.

Za

Za zmínku stojí 7 branek Martina Ambrože. Již v sobotu také vyhráli mladší žáci ve Slatinicích s družstvem Slatinice/Drahanovice 5:1. Přípravka sehrála svůj turnaj 3 mužstev a zaznamenala 2 remízy a 1 prohru.