Halový turnaj dorostu v Olšanech u Prostějova

V sobotu 4.2.2023 se náš „mladší dorost“ zúčastnil halového turnaje v Olšanech u Prostějova. Tohoto turnaje se účastnily týmy z Olšan u Prostějova, Chvalkovic, Slavonína, Konice a tým FK Hlubočky. Šlo pouze hráče ročníků 2006,2007 a 2008.

Hrálo se 1x15minut systémem každý s každým a odpoledne se stejným způsobem se hrály odvety. Naši borci nezačali zrovna nejlépe, protože první dva zápasy prohráli s Olšany a Slavonínem. Ve třetím zápase ale zabrali, podařilo se jim poprvé vyhrát nad Chvalkovicemi.

Bohužel ve čtvrtém zápase opět prohráli s Konicí. Po tomto zápase následovala obědová pauza, která našim borcům očividně prospěla, protože následně porazili Olšany, Slavonín a podruhé také Chválkovice. V posledním zápase jsme remizovali s Konicí 1:1 a získali třetí místo za Olšany a Slavonínem, kdy tyto dva týmy měli stejný počet bodů.

Náš tým měl bohužel jen o bod méně. Stačilo dát v posledním zápase o jednu branku víc nebo nedostat žádnou a první místo by bylo naše. Nicméně i tak to nikdo po neslaných dopoledních výsledcích nečekal. Jedinou kaňkou turnaje bylo zranění Ondry Moravce v předposledních zápase, který bohužel nemohl již v turnaji pokračovat.