Halové turnaje FK Hlubočky

V sobotu 14.12. pořádal Fotbalový klub Hlubočky tradiční předvánoční halové turnaje pro starší přípravky (dopolední turnaj) a mladší žáky (turnaj se konal v odpoledních hodinách). Obou turnajů se zúčastnili cca 100 hráčů/hráček.

Starší přípravka: turnaje se zúčastnilo 5 týmů, hrálo se systémem každý s každým 1x 18 minut bez autového vhazování. Po skončení turnaje jsme se všichni shodli, že se jednalo o nejvyrovnanější turnaj v historii pořádání. Do posledních zápasů nebylo rozhodnuto a celkovém pořadí. Nejvíce vyčnívali brankáři všech týmů, protože celkově nepadalo mnoho branek, důkazem toho jsou dva bezbrankové zápasy a nejlepší střelec turnaj Jan Hanyk z FK Hlubočky měl na svém kontě „pouhé“ tři vstřelené branky.

Pořadí:

1. SK Velká Bystřice              7 : 3     8b
  2. FK Hlubočky                      9 : 5     5b
  3. TJ Štěpánov                       5 : 3     5b
  4. FC Dolany                          6 : 9     4b
  5. TJ Slovan Černovír           5 : 12   4b

Mladší žáci: turnaje se zúčastnilo 5 týmů, hrálo se systémem každý s každým 1x 18 minut, hrálo se na auty. Během turnaje se projevila kvalita našich borců a jak „A“ tak i „B“ tým předváděli skvělé výkony a byla k vidění spousta krásných kombinačních akcí. Je třeba také uznat kvalitu soupeřů a jejich bojovnost! Nejlepším střelcem se stal Nicolas Nevtípil a nejlepším (nejplatnějším) hráčem byla vyhlášena Adriana Nevtípilová oba z týmu FK Hlubočky „A“.