FK Spartak Lipník/Bečvou – FK Hlubočky 1 : 1 (1 : 1)

V sobotu 2.2.2019 jsme odehráli  v Lipníku první přípravné utkání po zimní přestávce. Hrálo se v krásném sportovním areálu FK Lipník na umělce.

Cílem bylo po lednovém zahájení přípravy, proběhnout se na velkém hřišti, připomenout si některé návyky ve hře, spolupráci jednotlivých hráčů, a zjistit v jakém stavu se nachází fyzická kondice po dlouhé zimní přestávce.

Hrálo se za pěkného, takřka jarního počasí. Utkání nebylo svázáno mnoha taktickými úkoly, proto si obě mužstva vytvářela mnoho příležitostí ke vstřelení branky. Góly nakonec padly pouze dva.

Vedení jsme se dočkali my, když první branku utkání vstřelil Víťa Hýbl, který využil nabídnutou šanci v pokutovém území soupeře, a s přehledem ji proměnil. Domácím se podařilo vyrovnat z nařízeného pokutového kopu před koncem prvního poločasu na 1:1.

Ve druhém poločase jsme měli několik vyložených šancí, a když ani soupeř neproměnil svoje šance, tak utkání skončilo 1:1.

Utkání svůj účel splnilo. je nutné zmínit, že bylo hráno férově bez záludných faulů.

FK Hlubočky: Axmann – Dulin, Pudil, Goldscheid M., Šperka R. (55.Zlámal) – Auffahrt (45.Svozil M.), Krbeček, Ferenčík, Hýbl (45.Korec) – Goldscheid O., Režný