2.běh příměstského tábora FK Hlubočky

V termínu od 17. do 21.srpna 2020 pořádal Fotbalový klub Hlubočky, ve spolupráci s MAS Bystřička, 2.běh příměstských táborů 2020. Tímto táborem skončil tříletý projekt v rámci kterého zorganizoval FK Hlubočky  6 příměstských táborů. Tohoto příměstského tábora se zúčastnilo celkem 27 dětí z Hluboček a okolí, z toho 19 dětí ve věku od 6 do 12ti let.

Také tentokráte byl týdenní program zaměřen především na rozvoj pohybových a obratnostních dovedností dětí. V rámci mladší kategorie převládala obecná cvičení sportovních aktivit, která byla proložena zdokonalováním fotbalových technik. U starší kategorie již převažovala cvičení s míčem. Veškerá cvičení a hry probíhaly na dvou travnatých hřištích, které má FK Hlubočky k dispozici ve svém areálu. Byla využita i celá řada sportovních pomůcek a nářadí.

Zpestřením programu byla opět návštěva freestylera Petra „KARI“‘ Karáska. Předvedl svou fotbalovou show, kterou si připravil na Mistrovství ČR ve freestyle fotbale a poté následovala tréninková jednotka s ukázkou a nácvikem některých freestyle triků. Ve čtvrtečním odpoledni byly prověřeny teoretické znalosti z oblasti současných a minulých fotbalových osobností v rámci Televizního fotbalového kvízu. Pátek by věnován dovednostním soutěžím o hodnotné ceny, kdy tentokráte přálo i počasí.

Po celou dobu tábora byl zajištěn pro všechny účastníky dostatečný pitný režim a opět výborné obědové menu z Restaurace v Údolí.

Jak již bylo uvedeno výše tímto táborem byl ukončen tříletý projekt příměstských táborů zastřešených MAS Bystřička. Šesti běhů táborů organizovaných Fotbalovým klubem Hlubočky se zúčastnilo celkem 109 dětí.